Loader Image

ISO 9001 BELGESİ ADANA

Bir çok Kurumun ISO 9001 Belgesi aldığı Adana, Türkiye nin güneyinde, Akdeniz Bölgesi nde yer alan ilidir. İl merkezinin adı da Adana olup; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ve Karaisalı metropol ilçelerinin birleşimiyle oluşur. Adana, Türkiye nin bir ili ve en kalabalık yedinci şehridir. Adana nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi; ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova nın merkezinde bulunmaktadır. Sanayi olarak gelişmiş bir ilimizdir.

Adana ili Türkiye nin imalat sanayii bakımından dördüncü gelişmiş ilidir. Adana da sanayi sektörü tarım alet ve makineleri, inşaat makineleri, taşıma araçları, yedek parça, klima cihazları, gıda ve mensucat maddeleri gibi çok çeşitli alanlarda üretimde yapan kuruluşlar vardır.

Bu üretim genel olarak Organize Sanayi Bölgelerinde bulunmaktadır. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde ; Üç yüzden fazla fabrika bulunmakta ve bu fabrikalar ISO 9001 Belgesi almaktadırlar. Özellikle Gıda Sanayinin geliştiği ; Adana Gıda İhtisas OSB de ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilen kuruluşlar hayli fazladır.

Bunun dışında Kozan Organize Sanayi Bölgesi bulunmakta Elliden Fazla Fabrika Bu alanda üretim yapmaktadır.

Adana ISO 9001 Belgesi Hizmetini ;

Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir İlçelerinde vermekteyiz