Loader Image

ISO 9001 BELGESİ DANIŞMANLIK FİRMASI ANKARA İZMİR

Yönetim Sistemleri konusunda hizmet veren işletmelerin kısaca İSO 9001 Belgesi Danışmanlık Firması Ankara İzmir Şirketleri dediği kurumlar nasıl hizmet sunarlar. İşletmeler ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi almak kavramı bazen şöyle algılıyorlar.

Sanki bir devlet kurumuna gerekli evrakları (oda kayıt imza sirküsü v.b) verecekleri. Sonrada harcını yatırarak alacakları bir belge. Bir ihale evrakı olarak görmekteler. Bu yaklaşım yanlış.  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olmak isteyen kurumlar ne yapacak.

Öncelikle ISO 9001:2015 standardının ilgili maddelerini karşılayacak dokümantasyon çalışmaları kurumlarında uygulamalılar.

YÖNETİM SİSTEMİ KURULUMUNDA İSO DANIŞMANLIK ŞİRKETLERİ

Bu Dokümante Edilmiş Bilginin Oluşturulması için ISO Danışmanlık Şirketleri Danışmanlık Hizmeti vermektedirler. Bu çalışmaların sonucu belge ama aşamasına geldiğinizde başvuru yapın. Başvurunuzu akreditasyon kurumu tarafından akredite edilen kurumlara yapın.

Bağımsız bir ISO 9001 belgelendirme kuruluşunu denetim yapacak. Bu yapacakları olan iso 9001 kalite yönetim sistemi denetimi sonucu belge almaya hak kazanırsınız. Böylece iso 9001 belgesi alırsınız.